מאמר עיצוב חתונות

עיצוב חתונות לזוגות צעירים הוא הגשמת חלומם הפרטי של שני בני הזוג. תמיד רציתם חתונה יפה ומושקעת  חתונה חלומית יחידית ויחודית לכם.

עיצוב חתונות משתנה ממקום למקום ומזוג לזוג. בעיצוב החתונה ישנם אלמנטים רבים אשר נלקחים בחשבון ,סיגנונות עיצוב וחומרים שונים. ניתן לעצב את החתונה שלכם בכל סיגנון .

לדוגמא סיגנון קלאסי - בצבעי לבן ושמנת, או גוון עשיר יותר ע"י שימוש בצבעי לבן וזהב או לעצב את החתונה ,בסיגנון מודרני ,עתיק ואף ניתן ליצור סיגנון יחודי רק לכם.
אין סוף לרעיונות ולסיגנונות בעיצוב חתונות ,אבל הכי חשוב שביום מיוחד זה ובעיצוב החתונה שלכם תוכלו לבטא את עצמכם,את אהבתכם ואת רצונכם ולראות את העיצוב המדהים ביותר כפי שדימיינתם.

ג'נט מעצבת אירועים ברמת גימור גבוהה וקפדנית ביותר על מנת שהאירוע שלכם יהיה  מדהים ומיוחד ביופיו.

מעצבי אירועים
לאחר שניסגר מקום האירוע מתחיל המירוץ אחר הספקים ונותני השירות. חלק נכבד בתחום זה תופסים מעצבי האירועים. כל זוג שמתחתן רוצה שהאירוע שלו יראה הכי יפה ומיוחד, קיימים בשוק מאות מעצבי אירועים אז כיצד תידעו לבחור את מעצב האירועים  הטוב ביותר לחתונה שלכם? .
להלן מס' טיפים אשר יעזרו לכם להחליט:
1. פגישה אישית .
2. התרשמות מתמונות של אירועים דומים
3. תכנון החתונה ע"י עמידה בתקציב שלכם.
4. פתיחות לרעיונות חדשים
5. אמינות והגינות במחיר .

ג'נט מעצבת אירועים ברמה גבוהה תוך התחשבות בתקציב הזוגות ובמשאלותיהם.  תוכלו להגיע להתרשם ללא התחייבות ושרק יהיה במזל טוב.!


עיצוב חופה
אצל זוגות רבים עיצוב חופה הינו החלק העיקרי ביותר במעמד החתונה. אין ספק שהחופה מהווה את מקום המפגש הכי חשוב באותו היום – מיפגש הנשמות המתאחדות שלכם, ולכן הרבה זוגות מעוניינים שהחופה שלהם תהיה מעוצבת ייחודית ויפה.

בעיצוב החופה ישנם אין ספור אלמנטים ולא מעט צורות. ישנם חופות מרובעות , חופות עגולות וחופות מעץ טבעי. כל אחד עפ"י בחירתו האישית. עיצוב החופה תיעשה ע"י בני הזוג ,עפ"י אהבתם,סיגנונם,ורצונם. בעיצוב חופה ניתן להשתמש בסוגי בדים שונים, ליצור כנפיים פרושות לצדדים ולשחק עם הבד כל פעם בצורה שונה. נא בידקו, ישנן חופות מרובעות אשר ניתנות ע"י אולם האירועים ואז ניתן לעצב את החופה כמעט מחדש ע"י שידרוג והוספת אלמנטים יפים כגון: כדורי פרחים, קריסטליים מוביילים פרחים ועוד, כיד הדמיון.

דבר שיכול להקל על העלויות מבלי לפגוע ביופי וביחודיות , ולא פחות חשוב דעו כי ניתן לעצב וליצר חופה יחודית עבורכם.

ג'נט עיצוב אירועים