אודותינו

ג'נט הינה מעצבת הבית של החברה ובעלת ניסיון רב בתחום עיצוב אירועים והפרטנר המושלם לעיצוב האירוע שלכם .
ג'נט תמיד תדאג לכל הפרטים הגדולים והקטנים ככל שיהיו ויחד כל חלקי התצרף יבנו את התמונה כולה , אותה תמונה חזון או חלום שאתם חולמים ביום המאושר בחייכם אותה תמונה שתשאר לעד בזיכרון שלכם ,
ג'נט עיצוב אירועים הופכת חלומות כאלה למציאות.

המעצבת ג'נט תלווה אתכם בתהליך כולו מתחילתו ועד סופו מבחירת הקונספט המתאים לכם דרך בחירת הכלים הפרחים החומרים והכל יחודי ומותאם לכם עם אותו הטאצ' שמבטא אתכם והוא בעצם אתם.

ג'נט הינה מעצבת מנוסה יצירתית ובעלת חזון ומעוף , צבעים פרחים וחומרים הופכים לפלסטלינה ביד היוצר וביחד עם אסתטיקה הופכים לתמונה מרהיבה של עיצוב יחודי ובוהק.
עבורה עיצוב אירועים הוא לא מקצוע אלא אהבה ודרך חיים , זו לא רוטינה שחוזרת על עצמה , אלא תהליך חדש ושונה כל פעם מחדש ובכל אירוע ולכל זה הוסיפו קורט לב והרבה נשמה.

עבור ג'נט כל אירוע הוא עולם ומלואו , אם בעיצוב חתונות או עיצוב אירועים עיסקיים, אם בעיצוב בר מצווה או עיצוב בת מצווה אם באירוח ביתי כל פרט ופרט יקבל את מלוא תשומת הלב , כל מגע ומגע יבוא מהלב ומהנשמה ואם הרבה אהבה.

צוות ההפקה שלנו הינו מנוסה ביותר ורגיל לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שג'נט מציבה  , לוח זמנים ודיוק הם מוטו בשיטת העבודה של הצוות.

איתנו האירוע שלכם יהיה מיוחד יפה יצירתי ומרהיב להפליא.
ג'נט תעצב לכם חלום מהנשמה.